Naam Faculteit Leerstoel
prof.dr.ir. L. Abelmann EEMCS-RAM 3D Magnetic Nanofabrication
prof.dr.ir. R. Akkerman ET-PT Produktietechniek
prof.dr.ir. A.M. Adriaanse ET-CME Construction Process Integrations & ICT
prof.dr.ir. H.J. Broersma EEMCS-FMT Programmable Nanosystems
prof.dr.ir. A. van den Berg EEMCS-BIOS Sensorsystems for biomedical and environmental applications
prof.dr.ir. H.J.M. ter Brake TNW-EMS Energy materials and systems
prof.dr.ir. E.C. van Berkum ET-TEM Transport Engineering and Management
prof.dr. H. Brinksma EEMCS-FMT Formal Methods for Embedded Systems
prof.dr.ir. A.H. van den Boogaard ET-NSM Nonlinear Solid Mechanics
prof.dr. P.A.E. Brey BMS-WIJSB Algemene Wijsbegeert, ihb filosofie van de techniek
prof.dr.ir. A. Brinkman TNW-ICE Quantum transport in materie
prof.dr.ir. N.E. Benes TNW-IM Films in Fluids
prof.dr.ir. A. Bruggink BMS-IEBIS Financial Engineering and Risk Management
dr.ir. D.W.F. Brilman TNW-SPT CO2 Capture and conversion
prof.dr. J.H. Buurke EEMCS-BSS Technology Supported Human Movement Anaysis
prof.dr.ir. A. de Boer ET-AM Applied Mechanics
prof.dr. K.J. Boller TNW-LPNO Laserfysica
prof.dr.ir. G. Brem ET-TE Thermische conversie biomassa
prof.dr. R.J. Boucherie EEMCS-MOR Stochastic Operations Research
prof.dr.ir. M. Boon BMS-WIJSB Filosofie van wetenschap in praktijk
prof.dr. J.L. van den Berg EEMCS-DACS Traffic engineering in mobile and /ad-hoc networks
prof.dr.ir. D.M. Brouwer PDEng ET-AM Precision Engineering
prof.dr. S.A.H. Denters BMS-PA Bestuurskunde
prof.dr.ir. A.G. Doree ET-CME Bouw/infra markt- en organisatievormen
prof.dr.ir. J.E. ten Elshof TNW-IMS Inorganic Materials and Hybrid Nanomaterials Chemistry
prof.dr. J.C.T. Eijkel EEMCS-BIOS Nanofluidics for Lab on a Chip
dr.ir. G.J.A. Fox BMS-OMD
prof.dr. S.A. van Gils EEMCS-AA Non-linear analysis, Toegepaste Wiskunde
prof.dr. D.W. Grijpma TNW-BST Biomaterials science and technology
prof.dr. J.G.E. Gardeniers TNW-MCS Leerstoel Mesoscale Chemical Systems
prof.dr.ir. B.J. Geurts EEMCS-MMS Multiscale Modeling and Simulation
prof.dr.ir. E.W. Hans BMS-IEBIS Operations management in Healthcare
prof.dr. P.J.M. Havinga EEMCS-PS Pervasive systems
prof.dr.ir. F.J.A.M. van Houten ET-MA Design Engineering
prof.dr.ir. G.J. Heijenk EEMCS-DACS Wireless networks and mobility
prof.dr.ir. J.W.M. Hilgenkamp TNW-ICE Interfaces and correlated electron systems
prof.dr. S.J.M.H. Hulscher ET-MFS Waterbeheer in het bijzonder de watersystemen
prof.dr.ir. J. Huskens TNW-MNF Leerstoel Nanofabrication
prof.dr.ir. B. ten Haken TNW-MD&I Magnetic Detection & Imaging
prof.dr. J.L. Hurink EEMCS-MOR Hoogleraar Mathematische Besliskunde
prof.dr. M.A. Heldeweg LLM BMS-CSTM Law, Governance & Technology
prof.dr. D.K.J. Heylen EEMCS-HMI Socially intelligent computing
prof.dr. W.H. van Harten BMS-HTSR Kwaliteitsmanagement van zorgtechnologie, Kwaliteitsmanagement en Zorgtechnologie
prof.dr.ir. H.J. Hermens EEMCS-BSS Telemedicine
prof.dr.ir. M. Huijben TNW-IMS
prof.dr. T.W.C. Huibers EEMCS-HMI Information Retrieval
prof.dr. J. Hoogland BMS-WIJSB Christelijke filosofie
prof.dr. M.J. IJzerman BMS-HTSR Health Services Research
prof.dr. A.J.M. de Jong BMS-IST Onderwijspsychologie
prof.dr. F.M.G. de Jong EEMCS-HMI Taaltechnologie en computerlinguïstiek
prof.dr. M.D.T. de Jong BMS-CS Communicatiewetenschap gericht op professionle communicatie
prof.dr. S.E. McKenney BMS-ELAN Lerarenopleiding, i.h.b. docentprofessionalisering, schoolontwikkeling en onderwijstechnologie
prof.dr. W. Jonker EEMCS-SCS Databasetechnologie in telematica-applicaties
prof.dr.ir. H.H.J. ten Kate TNW-EMS industriële toepassingen van supergeleiders
prof.dr. S.M.M. Kuks BMS-CSTM Implementatie en Innovatie Waterbeleid
prof.dr.ir. H. van der Kooij ET-BE Biomechatronica en revalidatietechnologie
prof.dr.ir. G.J.M. Krijnen EEMCS-RAM MEMS design
prof.dr.ir. H.F.J.M. Koopman ET-MA Biomedische Werktuigbouwkunde
prof.dr.ir. J.P. Katoen EEMCS-FMT Formal Methods and Tools
prof.dr. P.J. Kelly TNW-CMS Computational Materials Science
prof.dr.ir. G. Koster TNW-IMS Inorganic Materials Science Group
prof.dr. S.R.A. Kersten TNW-SPT Thermochemical conversion of biomass
prof.dr.ir. R.G.H. Lammertink TNW-SFI Microfluidica en grensvlakken
prof.dr. D. Lohse TNW-POF Warmte- en stromingsleer
prof.dr.ir. L. Lefferts TNW-CPM Katalytische processen en materialen
prof.dr. N.V. Litvak EEMCS-MOR Algorithms for Complex Networks
prof.dr.ir. F.B.J. Leferink EEMCS-PE Elektromagnetic compatibility
prof.dr. R.M. van der Meer TNW-POF Physics of granular matter and interstitial fluids
prof.dr. B.J.R. van der Meulen BMS-CHEPS Institutional Aspects of (Higher) Education
prof.dr.ir. T.H. van der Meer ET-MWM Thermische werktuitgbouwkunde, Thermische Werktuigbouwkunde
prof.dr.ir. B. Nauta EEMCS-ICD Integrated Circuit Design (ICD)
prof.dr.ir. A. Nijmeijer TNW-IM Inorganic Membranes
prof.dr.ir. P.C. de Weerd - Nederhof BMS-NIKOS-ESIM Organisatie van Innovatie
prof.dr.ir. L.J.M. Nieuwenhuis BMS-NIKOS-ESIM Quality of services van telematicasystemen
dr.ir. H.L. Offerhaus TNW-OS Optical Sciences
prof.dr.ir. A. Pras EEMCS-DACS Network operations and management
prof.dr. J.E.W.C. van Gemert - Pijnen PhD BMS-PGT Persuasive Health Technology
prof.dr. A. Prosperetti TNW-POF Berkhoff Chair
prof.dr.ing. A.J.H.M. Rijnders TNW-IMS Nano-electronic materials
prof.dr.ir. M.B. de Rooij ET-STT
prof.dr.ir. G.R.B.E. Römer ET-STT
prof.dr.ir. A. Rensink EEMCS-FMT Software modelling, transformation and verification
prof.dr.ir. G.J.M. Smit EEMCS-CAES Computer Architectures for Embedded Systems (CAES)
prof.dr.ir. D.J. Schipper ET-STT Oppervlaktetechnologie en tribologie
prof.dr.ir. C.H. Slump EEMCS-RAM Medical Image Analysis
prof.dr.ir. W. Steenbergen TNW-BMPI Biomedical Photonic Imaging
prof.dr. J.H. Snoeijer TNW-POF Capillary flows and Elasticity
prof.dr. D. Stamatialis TNW-BST (Bio) Artificial Organs
prof.dr.ir. S. Stramigioli EEMCS-RAM Advanced robotics
prof.dr. J. Schmitz EEMCS-IDS Semiconductor Components
prof. A.J. Visscher BMS-ELAN Lerarenopleiding, i.h.b. data-driven docentprofessionalisering, schoolontwikkeling en onderwijstechnologie
prof.dr.ir. C.H. Venner ET-EFD Engineering Fluid Dynamics
prof.dr.ir. M.C. van der Voort ET-DE Human Centered Design
prof.dr.ir. B.P. Veldkamp BMS-OMD Research methodology and data analytics
prof.dr.ir. P.H. Veltink EEMCS-BSS Biomedische functiehersteltechnologie
prof.dr.ir. I.M. Vellekoop TNW-BMPI
prof.dr.ir. P.P.C.C. Verbeek BMS-WIJSB Filosofie van mens en techniek
prof.dr. G.J. Vancso TNW-MTP Materiaalkunde en technologie van polymeren, Material Science and Technology of Polymers
prof.dr.ir. J.J.W. van der Vegt EEMCS-MACS Mathematics of Computational Mechanics
prof.dr. M. Versluis TNW-POF Physical and medical acoustics
prof.dr.ir. R.N.J. Veldhuis EEMCS-DMB Pattern recognition systems
prof.dr. W.L. Vos TNW-COPS Photonic Media
prof.dr.ing. W.B. Verwey BMS-CPE Psychologische functieleer ihb Mediapsychologie
prof.dr.ing. M. Wessling TNW-SFI Physical chemistry of porous materials
prof.dr. C.P.M. Wilderom BMS-CMOB Management in publieke en private organisaties
prof.dr. H.J. Zwart EEMCS-HS Physical Systems and Control
prof.dr.ir. H.J.W. Zandvliet TNW-PIN Physics of interfaces and nanomaterials
prof.dr. T. Filatova MSc BMS-CSTM
prof.dr. M.I.A. Stoelinga EEMCS-FMT Risk Management for High Tech Systems.
prof.dr. M.A.F.J. van de Laar BMS-PGT Reumatologie en Samenleving
prof.dr.ir. G.J. Verkerke ET-BE Ontwerpen van Biomedische Producten
prof.dr. T. Bondarouk BMS-HRM Human Resource Management
prof.dr. K.M. Wijnberg ET-MFS Coastal Systems and Nature-based Engineering
prof.dr.ir. W.G. van der Wiel EEMCS-NE Nanoelectronics
prof.dr. F.G. Mugele TNW-PCF Natuurkunde van Complexe Vloeistoffen
prof.dr.ir. W.G.J. van der Meer TNW-MST Membrane Technology and Engineering for Water Treatment
prof.dr.ir. S. le Gac EEMCS-AMBER
prof.dr. J. van Hillegersberg BMS-IEBIS Design and Implementation of Business Information Systems
prof.dr. Z. Su ITC-WRS Spatial Hydrology and Water Resources Managemnt
prof.dr.ir. M.J.A.M. van Putten TNW-CNPH Clinical Neurophysiology (CNP)
prof.dr.ing. A.J.A.M. van Deursen BMS-CS
prof.dr.ir. M.G. Vosselman ITC-EOS Geo-information extraction and remote sensing
prof.dr. F. Bijkerk TNW-XUV XUV Lichtbronnen en Optiek
prof.dr. J.S. Rietman ET-BE Revalidatiegeneeskunde en - Technologie
prof.dr. E. Giebels BMS-PCRS Sociale psychologie van conflict en veiligheid
prof.dr.ir. R. ten Klooster ET-DE Packaging Design and Management
prof.dr. S. Kuhlmann BMS-STEPS Foundations of Science, Technology and Society
prof.dr. M.E. Iacob BMS-IEBIS
prof.dr. H.B.J. Karperien TNW-DBE Developmental bio-engineering
prof.dr. J.L. Herek TNW-BFD Optische Technieken en (bio-)molecaire systemen
prof.dr.ir. A. Stein ITC-EOS Mathematical and statistical methods for geodata
prof.dr. A.A. Stoorvogel EEMCS-HS Wiskundige Systeem Theorie
prof.dr.ir. M. Odijk EEMCS-BIOS
prof.dr.ir. P. Jonkheijm TNW-MNF Molecular Nanofabrication
prof.dr. L.W.M.M. Terstappen TNW-MCBP Medical cellbiophysics
prof.dr. E.T. Bohlmeijer BMS-PGT Mental health promotion
prof.dr. S. Luding ET-MSM Multi Scale Mechanics
prof.dr. M.M.A.E. Claessens TNW-NBP Nanobiophysics
prof.dr. C. Filippi TNW-CCP Biomolecular Electronic Structure
prof.dr. M.J. Uetz EEMCS-MOR Discrete Wiskunde en Mathematisch Programmeren
prof.dr.ir. N.J.J. Verdonschot TNW-TMR Implantaat Biomechanica
prof.dr.ir. L.I. Segerink EEMCS-BIOS
prof.dr.ir. F.E. van Vliet EEMCS-ICD Microwave Integration
prof.dr. S. Siesling BMS-HTSR Outcome Research and Personalized Cancer
prof.dr. M. Huisman EEMCS-FMT Software Reliability
prof.dr. M. Junger BMS-IEBIS Cybersecurity and business
prof.dr. G.J. Westerhof BMS-PGT Narrative Psychology and Technology
prof.dr. I.A.M.J. Broeders EEMCS-RAM Robotica en minimaal invasieve chirurgie
prof.dr. G. van der Steenhoven ITC-ESA Meteorological and Climatological Disaster Risk Reduction
prof.dr. J.M.C. Schraagen BMS-CPE Applied Cognitive Psychology
prof.dr. R.J.A. van Wezel EEMCS-BSS Neurofysiologie
prof.dr. C. Aydin BMS-WIJSB Philosophy of Existential Technology
prof.dr. M.M.R. Vollenbroek - Hutten EEMCS-BSS Technology supported training and coaching
prof.dr. P.Y. Georgiadou ITC-PGM Geo-information for governacne
prof.dr. A.K. Skidmore ITC-NRS Spatial ecology
prof.dr. R.V. Sliuzas ITC-PGM Urban planning fo disaster risk reduction
prof.dr. F.D. van der Meer ITC-FB Earth subsurface systems analysis
prof.dr. M. van der Meijde ITC-ESA Earth Structure and Dynamics
prof.dr. M. van der Meijde ITC-ESA
prof.dr. V.G. Jetten ITC-ESA Earth surface systems analysis
prof.dr. N. Kerle ITC-ESA Remote Sensing and Disaster Risk Management
prof.dr. N. Kerle ITC-ESA
prof.dr. M.J. Kraak ITC-GIP Geo-visualization
dr. C.J. van Westen ITC-ESA Multi-Hazard Risk Dynamics
prof.dr. C.H.J. Lemmen ITC-PGM Land Information Modelling
prof.dr.ir. J.A. Zevenbergen ITC-PGM Land administration systems
prof.dr. C.J.M. Doggen BMS-HTSR Data Driven Health Services Research
prof.dr.ir. E. van der Heide ET-STT Skin Tribology
prof.dr. J.J.L.M. Cornelissen TNW-BNT Biomolecular nanotechnology
prof.dr. J.H. Walma van der Molen BMS-ELAN Talentontwikkeling, wetenschap en techniek
prof.dr. J.A.M. van der Palen BMS-OMD Evaluatie en Assessment in gezoendheidsonderzoek
prof.dr. S. Misra ET-BE Surgical Robotics
prof.dr. M.R. Kabir BMS-FA Corporate Finance and Risk Management
prof.dr. H. Schiele BMS-TMS Technology Management - Innovations of Operations
prof.dr. A. Need BMS-PA Sociology of Public Governance
prof.dr. A.R. Thornton ET-MSM
prof.dr. P.W.H. Pinkse TNW-COPS Adaptive Quantum Optics
prof.dr.ir. M.J.G. Bekooij EEMCS-CAES Predictable and Composable Multiprocessor Design
prof.dr. S.J.G. Lemay TNW-BE Nano-Ionics
prof.dr.ing. K.T. Geurs ET-TEM Verkeer, vervoer en ruimte
prof.dr. A.A. Voinov ET-MWM Persuasive Systems Modeling for Sustainability Science
prof.dr.ir. A. Veldkamp ITC-FB Decaan
prof.dr.ir. J.C. Lötters EEMCS-IDS Microsensors and Systems
prof.dr. G. Mul TNW-PCS Photo-catalytic fuel synthesis
prof.dr. R. Verzicco TNW-POF Direct Numerical Simulations of Turbulence
prof.dr. F. van der Velde BMS-CPE Technische cognitie
prof.dr. D.G. Norris TNW-MD&I Neuro-imaging
prof.dr. D.B.F. Saris TNW-DBE Reconstructive medicine
prof.dr. T.J.M. Ruers TNW-NBP Oncology, especially the application of biomedical imaging and treatment strategies
prof.dr. S.M. García Blanco TNW-OS
prof.dr.ir. L.A.M. van Dongen ET-DE Maintenance Engineering
prof.dr. G.C.M. Kusters BMS-HTSR Economische aspecten van laboratorium diagnostiek
prof.dr.ir. F.A. Zwanenburg EEMCS-NE
prof.dr.ir. B. Schuur TNW-SPT
prof.dr.ir. J.P.H. Benschop TNW-XUV industriële natuurkunde
prof.dr. I.A. Kouznetsov EEMCS-AA Numerical Bifurcations Methods
prof.dr.ir. P.M. Lugt ET-STT Tribology based maintenance
W.L. Barnes TNW-COPS Complex Plasmonic Systems
J. Hofmeijer TNW-CNPH Translational Neurophysiology
prof.dr. G. Storm TNW-BST Targeted therapeutics
prof.dr.ir. G.D.S. Ludden ET-IxD
prof. X. Zhang TNW-POF Surface and Colloidal Science and Engineering
prof.dr. J. Prakash TNW-BST
prof.dr. J.J. Fütterer EEMCS-RAM Robotic Assisted Interventions
dr.ir. W.M. de Vos TNW-MST
prof.dr. P.J. Taylor BMS-PCRS Psychology of human interaction in conflict settings
prof.dr. J.G. Grandjean ET-BE Technology in Cardiac Surgery
prof.dr. M.J.G.J.A. Boogers BMS-PA innovation and regional governance
prof.dr.ir. H.D.W. Roesink TNW-MST Advanced Membranes for Aqueous Applications
prof.dr. J. Lange TNW-SPT Chemical biorefining
prof.dr.ir. T. Tinga ET-AM Dynamic Based Maintenance
prof.dr. J.H. Kerstholt BMS-PCRS Psychologische besliskunde i.h.b. aandacht voor zelfredzaamheid
prof.dr. R. Torenvlied BMS-PA Public management
prof.dr. J.C.J. Kwadijk ET-MWM Modellering Waterbeheer en Klimaat
prof.dr. A. Blume ET-ETE Elastomer technology and engineering
prof.dr. C. Brune EEMCS-AA
prof.dr. L. de Geus - Oei TNW-BMPI Molecular imaging innovation and translation
prof.dr. D. Meuwly EEMCS-DMB Forensic Biometrics
prof.dr. M.W. Groll ET-DE Integrated Life Cycle Management
prof.dr.ir. J. Henseler ET-PMR Produkt-Marktrelaties
dr. L.L.J.M. Willemen ITC-NRS Spatial Dynamics of Ecosystem Services
prof.dr.ir. M.R. van Steen EEMCS-DSI WD DSI (voorheen CTIT). Tevens HGL Large-scale Distributed Systems
R.H.J.A. Slart TNW-BMPI Translational Multimodality Molecular Imaging
prof.dr. C. Fallnich TNW-LPNO Ultrafast Photonic Technologies
prof.dr. J.B.F. van Erp EEMCS-HMI Tangible User Interaction
prof.dr. M.N.M. van Lieshout EEMCS-MOR Spatial Stochastics
prof.dr. A.D. Nelson ITC-NRS Spatial Agriculture and Food Security
prof.dr. P.C.J.J. Passier TNW-AST Applied Stem Cell Technology
prof.dr. C.L. Mummery TNW-AST Vascular Microfluids Technology
R.W.M.R.J. Ranasinghe ET-MFS Climate Change impacts of Coastal Risks
prof.dr.ir. L.E. Govaert ET-PT Mechanics of Polymeric Materials
prof.dr. P.C.J. Segers BMS-IST Lezen en Digitale Media
prof.dr. R.H. Geelkerken TNW-M3I Clinical Translation of Advanced Technologies for Diagnosis Treatment of Vascular Disorders
prof.dr.ir. W.A. Meulenberg TNW-IM Ion Transport Membranes
prof.dr.ir. C.L. de Korte TNW-POF Medical Ultrasound Imaging
prof.dr. P.A. Bobbert EEMCS-NE Theory for Organic and Hybrid Nano-electronics
prof.dr. T.T.M. Palstra EB Vaste stofchemie (TNW)
prof.dr. K. Pfeffer ITC-PGM Infrastructuring Urban Futures
prof.dr. D. van der Wal ITC-WRS Spatial Water Quality and Aquatic Systems
prof.dr. J.N. Kok EEMCS-BFD Applied Data Science
prof.dr. I. Gibson ET-DE Design Engineering / WD Fraunhofer Center
prof.dr.ir. L. Volker ET-CME Integrated Project Delivery
prof.dr.ir. R.M. Verdaasdonk TNW-HTI Health Technology Implementation
prof.dr. M.M.P.J. Reijnen TNW-M3I Endovascular Imaging and Innovation
prof.dr. A.J. Schmidt-Hieber EEMCS-MOR Statistics
prof.dr. M.K. van Aalst ITC-ESA Spatial Resilience for Disaster Risk Reduction
prof.dr.ing. B. Rosic ET-AM Applied Mechanics and Data Analyses
prof.dr.ir. D.O.J. Eglin TNW-BST Translational Bio Materials Research in Orthopedics
prof.dr. A. Kocer TNW-BioEE Medical Cell BioPhysics Groups
prof.dr. J.A. Ferreira EEMCS-PE Power Electronics
prof.dr. P.J.F. Lucas MD EEMCS-DMB Intelligence for Monitoring in Healthcare and Industry
dr.ing. J. Arens ET-BE Biomedical Engineering
prof.dr.ir. C.G.P.H. Schroën TNW-MST Membrane Processess for Food
prof.dr. L.A. Knight BMS-IEBIS Public Sector and Health Care Procurement
prof.dr. J.I. Blanford ITC-EOS Professor with emphasis on Teaching
prof.dr.ing. S. Thiede ET-DE Manufacturing Systems
prof.dr. M. Vlasiou EEMCS-MOR Stochastic Processing Interacting Networks (SPIN)